Anasayfa / Kredi / Bankalardan Faiz İndirimi Peş peşe Geliyor

Bankalardan Faiz İndirimi Peş peşe Geliyor

Bankalardan Faiz İndirimi Peş peşe Geliyor ;Ziraat Bankası ve Vakıfbank, faiz oranlarında art arda kesintileri paylaştı. Vakıfbank, konut kredisi, taşıt kredisi ve perakende kredilerinde faiz oranlarını düşürürken, Ziraat Bankası konut ve tüketici kredilerinde faiz oranlarını düşürdüğünü açıkladı. Tüm bu dedikodular açıklandıktan sonra ev almayı düşünen vatandaşlar konuyla ilgili araştırmalarını hızlandırdı. İşte Vakıf ve Tarımın şu andaki kredi oranları …
Yaptığı açıklamada; Ekonomideki olumlu gelişmeleri ve maliyetlerdeki iyileşmeyi müşterilere yansıtmak için ipotek kredisi faiz oranları 04.03.2019 ve 120 aylar arasındaki tüm vadelerde% 1.28′e düşürülmüştür.

Diğer taraftan, 60 aya kadar olan faizli kredi faiz oranı ayda% 1,53‘e düşürülmüştür.

Ziraat Bankası, uzun yıllardır ülkemize katma değer sağlayan her ekonomik faaliyete yakın olma yaklaşımının bir parçası olarak konut sektörüne öncü ve aktif bir finansal çözüm olmuştur.
Aynı zamanda, Ziraat Bankası, konut üreticileri ve bireyler için çözümler geliştirmeye devam ederken vatandaşlarına mümkün olan en iyi maliyeti sunmayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede, Ziraat Bankası, ekonomideki olumlu gelişmeleri ve maliyetlerdeki iyileşmeyi yansıtmak amacıyla 04 Mart 2019 ile 120 ay arasındaki tüm vadelerde konut kredisi faiz oranlarını aylık olarak% 1,2‘ye indirmiştir.

Hakkında Afinans

Finans

Bunları Da İnceleyebilirsiniz

Doğum Borçlanması

Doğum Borçlanması İçin Kredi Veren Bankalar

İçindekiler1 Doğum Borçlanması İçin Kredi Veren Bankalar Hangileridir1.1 Doğum Borçlanması1.2 Doğum Borçlanması Nasıl Olur1.3 Doğum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir