Anasayfa / Haberler / Düşük faizli nakit avans veren bankalar

Düşük faizli nakit avans veren bankalar

Düşük faizli nakit avans veren bankalar Nakit faizli avansı düşük olan bankalar da yüksek miktarları dikkate alabilir. Nakit avans sağlayan bankaları ve bu bankaların ne kadar faiz oranları uyguladıklarını da sizlerle paylaşacağız.

Garanti Bankası: Garanti Bankası, birçok müşteriye nakit avans olarak yardımcı olan bankalardan biridir. Garanti Bankasından minimum nakit avans tutarı 500 TL, maksimum tutar 20.000 TL‘dir. 5 – 9 ay arası taksit ile ödeyebilirsiniz. Nakit avans için, ildeki mobil şubeleri, ATM’leri ve şubeleri ziyaret edebilirsiniz.

Akbank: Akbank müşterisiyseniz ve nakit avans kullanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü Akbank, müşterilerine nakit avans sağlayan bankalardan biridir. Akbank, nakit avans kullanmak isteyenler için avantajlı ödeme olanakları sunar ve ihtiyaçlarınızı anında karşılamak istediğiniz miktarı size sunar. Akbank size bu fırsatı 9 aya kadar olan nakit terimlerle sunmaktadır. Şubelerden yararlanmak için mobil şubeleri ve ATM’leri de kullanabilirsiniz.

Finans Bankası: Finans Bank, müşterilere nakit avansta destek veren bankalardan biri iken ödeme kolaylığı ve düşük faiz oranları da sunuyor. Nakit kartınızı istediğiniz zaman Card Finans kartınızla kullanma şansınız vardır. Bu fırsattan 7/24 yararlanarak bu karttan yararlanabilirsiniz. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan sunulan bu hizmetten yararlanmak için yüksek faiz oranları ödemenize gerek kalmayacak. Çünkü, Finansbank’ın sunduğu Kart Finans kartı, bildiğiniz ve size sunulan faiz oranlarını uygulayacaktır.

Ziraat Bankası: Ziraat Bankası, nakit para olarak ihtiyaç duyabileceğiniz bir diğer bankadır. Nakit avans kullanabilmek için Ziraat Bankası’nın sunduğu imkanlar günlük 100 TL ile 10.000 TL arasında kullanılabilir. Kredi kartından nakit avans kullandığınız için bu tutar kredi kartınızdan düşülür ve aylık ödeme yapılır. Ödemeler 9 aya kadar vade ile size sunulmaktadır. Nakit avansı düşük faiz oranları ile kullanmak istiyorsanız, Ziraat Bankası’nı ziyaret edebilirsiniz. Nakit avans kullanımı için ATM’lere gidebilir, şubeleri ziyaret edebilir veya kredi kartınızla mobil şubenizi kullanabilirsiniz.

Belki de en uygun taksitli nakit avansı olan bankaların sıralamasını söyleyemedik, ama en düşük ve daha yüksek taksitli nakit avansı olan bankalardan bahsedebiliriz. Başka bir deyişle, bazı bankalar taksitlerde kullanılacak minimum avans tutarını belirlerken bazı bankalar bu limiti 100 TL olarak belirleyebilir. Buradaki avantajlı parti elbette 100 – 150 TL gibi az miktarda para çekmek isteyen insanlar. İşte en düşük limitle nakit avans veren bankalar;

ING Bank Taksitli Nakit Avans
ING Bank, taksit olarak kullanılacak nakit avans limitini 50 TL olarak belirlemektedir. Dahası, taksit sayısı 2 ila 12 arasında değişmektedir. Özellikle öğrenciler veya bu üründen acil nakit parası isteyenler.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans
Ziraat Bankası, taksitli nakit avansını asgari 100 TL sınır ile sağlayabilmektedir. Yine taksit sayısı 2 ile 12 arasında değişmektedir.

Halkbank Taksitli Nakit Avans
Taksitlerde asgari 3, azami 12 ay nakit ödeme ve 200 TL asgari nakit ödeme kullanabilirsiniz.

Akbank Taksitli Nakit Avans
Akbank ayrıca Axess kredi kartı ile minimum 200 TL nakit ödeme yapabilir. Taksit sayısı 2 ila 12 ay arasında değişiyor.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans
Vakıfbank World kartında en az 250 TL nakit avans var. Taksitlerin sayısı 4-12 ay arasında uzatılabilir

Hakkında Afinans

Finans

Bunları Da İnceleyebilirsiniz

Tefeciler Nasıl Çalışır ve Neler Yapar

Tefeciler Nasıl Çalışır ve Neler Yapar

Tefeciler Nasıl Çalışır ve Neler Yapar? 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nun 241. Maddesi; Tefeciliğin tanımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir