Anasayfa / Uncategorized / En Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileridir

En Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileridir

En Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileridir? 

Kişiler acil nakit para ihtiyaçlarını karşılamak için “en hızlı kredi veren bankaları hangileridir?

merak etmektedir. Hızlı bir şekilde kredi alabilmek için şubesiz olarak hizmet veren bankalara başvurmak gerekmektedir. Bu bankalar belge talep etmedikleri için bütün işlemler kısa sürede tamamlanmaktadır ve hızlıca kredi onayı verilmektedir.

 

En Hızlı Kredi Veren Garanti Bankası

Müşteriler Garanti Bankası aracılığı ile kredi başvurularında bulunabilirler. %1.29’dan başlayan faiz oranları ile kredi fırsatları sunmaktadır. Ayrıca Garanti Bankası’nda kredi miktarınız arttıkça faiz oranı düşmektedir. Garanti Bankası’nda şubeye gitmeden Garanti cep uygulaması veya Garanti internet bankacılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankası’nda şubeye gitmeden kredi alabileceğiniz en fazla tutar 15.000 TL’dir. 36 ay vadeye kadar geri ödeyebilirsiniz.

 

En Hızlı Kredi Veren İş Bankası

En hızlı kredi veren İş Bankası, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için 25.000 TL kredi vermektedir. Bu kredi 48 ay vade ve %2.60’dan başlayan faiz oranları ile kullanılmaktadır. İş Bankası, müşterileri için özel fırsatlar sunmaktadır. İş Bankası kredi fırsatlarından faydalanmak için İş Bankası internet bankacılığı ya da İşCep mobil uygulaması aracılığı ile başvuruda bulunabilirsiniz.

 

En Hızlı Kredi Veren Denizbank

Denizbank ile şubeye gitmeden kredi alabilirsiniz. Krediye başvurmak için KREDİM yazarak yanına TC kimlik numarasını giriş yaptıktan sonra 3280’e gönderilmesi gerekmektedir. Kredi başvurusuna onay verildikten sonra hafta sonu dahil her gün kullanılabilmektedir. DenizBank en fazla müşterilerine 55.000 TL kredi vermektedir. Bu krediyi 48 ay vadeli olarak sunmaktadır.

 

 

En Hızlı Kredi Veren Bankalar
En Hızlı Kredi Veren Bankalar

 

 

En Hızlı Kredi Veren VakıfBank

En hızlı kredi veren VakifBank, dijital bankacılık ile müşterilerine ” İnternet Hızında Kredi” kampanyasını sunmaktadır. Kampanyaya göre şubeye gidilmesine gerek duyulmadan 36 ay vade ile %2.39’dan başlayan faiz oranları uygulanarak kredi verilmektedir. Bu krediye başvuru yapabilmek için VakıfBank internet bankacılığı veya VakıfBank mobil bankacılık üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

 

En Hızlı Kredi Veren Odeabank

Odeabank,  kredi başvurusu yapmak isteyen kişilere 36 ay vade ile 10.000 TL kredi vermektedir. Kredi başvurusu yapmak için Odeabank internet bankacılığı, Odeabank internet sitesi ya da Odeabank mobil bankacılık kullanılabilir. Kredi miktarı için uygulanacak faiz oranı %3.1’dir.

 

En Hızlı Kredi Veren ING Bank

ING Bank %2.09’dan başlayan faiz oranları ile şubeye gidilmesine gerek olmadan kredi vermektedir. En hızlı kredi veren ING Bank, 36 ay vade fırsatları ile krediyi müşterilere sunmaktadır. Krediden faydalanmak için ING Bank internet bankacılığı ya da ING Bank mobil cep uygulaması üzerinden başvuru yapılabilir.

 

En Hızlı Kredi Veren CEPTETEB

TEB altında kurulan bir dijital bankacılık platformu olan CEPTETEB uygulaması ile şubeye gitmeden kredi başvurusu yapılmaktadır. Bu uygulama ile en fazla 30.000 TL’ye kadar kredi çekilmektedir. %2.40’dan başlayan faiz oranları ile 36 ay vadeye kadar geri ödeyebilme fırsatı bulunmaktadır. Krediye başvurabilmek için CEPTETEB uygulaması üzerinden form doldurmanız gerekmektedir. Daha fazla bilgi için 0850 222 09 29 nolu müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

 

En Hızlı Kredi Veren Finansbank

Finansbank ile şubeye gidilmesine gerek duyulmadan kredi başvurusu yapılabilir. Aynı zamanda Finansbank, kendi bünyesinde bulunan müşterilerine özel olarak da kredi fırsatları sunmaktadır. En hızlı kredi veren Finansbank ile 30.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. %1.74’den başlayan faiz oranları uygulanır ve 36 ay vadeye kadar ödeme seçenekleri yer alır. Finansbank mobil bankacılık, Finansbank internet bankacılığı ve Finansbank online kredi başvuru formu aracılığı ile kredi başvurusu yapılabilir.

 

Hakkında Afinans

Finans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir