Anasayfa / Kredi / Kefilsiz Belgesiz Evlilik Kredisi

Kefilsiz Belgesiz Evlilik Kredisi

Kefilsiz Belgesiz Evlilik Kredisi ; Kefil olmadan ve herhangi bir belgeye ihtiyaç duymadan evlilik kredisi, çiftlerin hızlı bir şekilde evlenmelerini sağlar. Neden diye sordun mu? Evlilik, çiftler için yuva yapmak anlamına geldiğinden, aynı zamanda masraf kapısı demektir. Tek taşlı yüzükten çeyizlere kadar evlilik, gelinlikden damağa, düğünden ev eşyalarına kadar, düğününden düğüne büyük masraflar gelir. Bu giderlerin maliyeti çok fazla. Aileler çiftlerin evlenmesini destekleseler de, bu destek genellikle yetersizdir ve diğer finans kaynaklarına ihtiyaç vardır. Bu finansal kaynak mevcut değilse, hayaller bir kez daha ertelenebilir.

Evlilik kredisi, düğün sürecinde evlenecek çiftin masraflarını karşılamak için ortaya çıkan bireysel kredi türüdür. Bugün, hemen hemen bütün bankalar bu krediyi çeşitli isimlerle vermektedir. Bazı bankalar, evlilik kredisi adı altında doğrudan krediler ve cazip faiz ve ödeme olanakları ile tüketici kredisi adı altında cazip krediler sunmaktadır. Aslında, bankalar özellikle evliliklerin yaygın olduğu yaz aylarında evlilik kredileri ile ilgili kampanyalar düzenlemektedir.

Evlilik kredisi almak zahmetli bir süreç değildir. Genel olarak, evlilik kredilerinde garantör bulmak, gelir kanıtı hazırlamak ve ipotek kurmak gibi zaman alıcı karmaşık işlemler yoktur. Evlilik kredisi almak için şubeye gitmenize gerek kalmasa bile, kredinizi internetten veya kısa mesajdan talep etmeniz halinde hemen onaylayabilirsiniz. Evlilik kredisinin azami ödeme süresi bankalar tarafından 36 ay olarak belirlenmektedir. Ancak, ödeme süresi arttıkça faiz oranları değişmektedir. Kısa vadeli vadeleri olan evlilik kredileri daha avantajlı olabilir.

Evlilik kredisi yerine borç verme de kullanılabilir. Ancak, kampanya dönemlerinde, evlilik kredisi tüketici kredilerinden çok daha avantajlı olabilir. Özellikle, kredi geri ödemesinin geri ödenmesi ve düşük faiz oranları bu avantajların en önemlisidir.

Hakkında Afinans

Finans

Bunları Da İnceleyebilirsiniz

Doğum Borçlanması

Doğum Borçlanması İçin Kredi Veren Bankalar

İçindekiler1 Doğum Borçlanması İçin Kredi Veren Bankalar Hangileridir1.1 Doğum Borçlanması1.2 Doğum Borçlanması Nasıl Olur1.3 Doğum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir