Anasayfa / Soru Cevap / Nakit Avans mı yoksa İhtiyaç Kredisi mi daha avantajlı

Nakit Avans mı yoksa İhtiyaç Kredisi mi daha avantajlı

Nakit Avans kredisi hesaplamasında, faiz oranlarının uzun vadede daha avantajlı hale geldiğini görebilirsiniz. Bunun nedeni, en çok ihtiyaç duyulan krediyi sağlayan tek kredinin faiz oranı değil, aynı zamanda dosya ve sigorta gibi ek maliyetler olmasıdır. Bununla birlikte, nakit avans faiz oranları faiz oranlı kredilerden daha yüksek olmasına rağmen, bazı durumlarda nakit avans seçeneklerinin daha cazip olduğunu belirtmekte fayda var.

Nakit AVANS ile HIZLI ÇÖZÜMÜ
Nakit avans paraya ihtiyacınız olduğunda, ihtiyacınız olan çözümü en kısa sürede size göndeririz. Çünkü ihtiyacınız olan tutarı, kredi kartınızın bulunduğu bankanın herhangi bir şubesinde veya ATM’de belirlenen limitler dahilinde çekebilirsiniz. Başvuruda bulunmak,için bir belgeyi tamamlamak, bir belgeyi imzalamak gibi işlemlerle uğraşmanıza gerek yoktur. Ancak, kredi kartı limitinizin bu kullanımdan sonra sona ereceğini ve taksitli alışveriş gibi avantajlardan mahrum kalacağınızın farkında olmalısınız. , bir süre nakitsiz alışveriş.

İHTİYAÇ KREDİ İLE İLGİLİ DAHA FAZLA SORUN
İhtiyaç kredisi kullanırken faiz oranlarının ve toplam geri ödeme rakamlarının daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca, kredi kullanımında üst sınır daha yüksek olacaktır. Nakit avans faiz oranlarını ve çalıştığınız bankanın faiz oranlarını ve toplam geri ödeme sayısını hesapladıktan sonra karar vermek en mantıklı yoldur. Çok fazla değişiklik yapmazsanız, bir kredi kullanmak ve kredi kartınızı kapatmak daha mantıklı bir seçenek olabilir.

Acil paraya ihtiyacınız olduğunda başvurabileceğiniz iki yöntem vardır: kredi ve nakit avans isteme. Nakit olarak ödemek ya da taksitle kredili mevduat kullanmak daha mı karlı? Faiz oranları ve geri ödeme taksit tutarları ile karşılaştırıldığında nasıl görünüyor?

Nakit avans faiz oranı
Taksitli avans işlemlerinde aylık KKD ve BITT hariç% 2,05 faiz uygulanır.

Nakit Peşin Taksit 1-12 kez alınabilir. Nakit avans ödemesi için başvuruda işlem ücreti alınmaz.

Hakkında Afinans

Finans

Bunları Da İnceleyebilirsiniz

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir

İçindekiler1 Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?1.1 Kredi Notları Neye Göre Veriliyor?1.2 Peki, Kredi Notu Verilirken Nelere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir