Anasayfa / Nedir / Paykasa Nedir

Paykasa Nedir

Paykasa Nedir ? Günümüzde birçok kişi paykasa kartı satın alıyor. Çünkü bir web sitesinden alışveriş yaptığınızda, tüm kişisel ve kimlik bilgileriniz istenir. Bu birçok insanda güvensizlik yaratır. Çünkü bu bilgiyi verirken hakkınızdaki her şeyi öğrenebilirsiniz.

Bazı şirketler bu durumdan rahatsız olduklarını anladılar ve çevrimiçi ön ödemeli kredi kartları geliştirdiler. Bu kartlardan biri de hisse kartıdır. Bir kart aldığınızda, bir kart kodunuz vardır. Tüm ödemelerinizi bu kodla yaparsınız ve sizden başka bilgi talep edemezler. Kartı satın aldığınızda, güvende sinizdir, çünkü böyle derin referanslar sağlamıyorsunuz.

Paykasa Kartı Satın Almak

Öncelikle, Paykasa’yı satan sitelere gitmeli ve banka hesaplarını canlı destek hattından öğrenmelisiniz.
O zaman bu hesaplara almak istediğiniz kart limitini ödemeniz gerekir. Çok sayıda kart limiti var ve hepsi farklı.
Para yatırdıktan sonra, canlı desteğe yeniden bağlanmanız ve ödemenizi bildirmeniz gerekir.
Bunu bildirdiğinizde, site size 16 basamaklı bir kart kodu verir. Kartınızın numarası olarak düşünebilirsiniz.
Kodunuzu aldıktan sonra, bu yöntemin geçerli olduğu her türlü ödemeyi yapabilirsiniz.

Paykasa kart alımları çok basit ve kolaydır.
Bu kartın para birimi Euro cinsindendir ancak ücretler Türk Lirası cinsinden hesaplanmaktadır. Bu nedenle, Euro para birimindeki herhangi bir değişiklik kartların fiyatlarını etkiler. Onları izlemelisin, sana bir şey olduğunda canlı destekten yardım almalısın. 24 saat canlı destek mevcuttur ve her soruya cevap verirler. Bir kart kullanmak, bir kart satın almaktan daha kolaydır. Öncelikle, yalnızca bu kartın geçerli olduğu sitelerde işlem yapabilirsiniz. Kart sitede geçerliyse, ödeme yöntemini seçmelisiniz. 16 haneli kart kodunuz istenecektir. Verdikten sonra bu kodu onaylamanız gerekir. Onayladığınızda işleminiz sona erecek. Ancak kart kodunuzu doğru vermeye özen göstermelisiniz.

Paykasa, İngiltere merkezli Ceresline Voucher Limited tarafından dağıtılan ön ödemeli bir nakit ödeme aracı ve bir çizgi elektronik para İngiltere servisidir. Genellikle kredi kartı olmayan veya bilgilerini internet üzerinden paylaşmak istemeyen kişiler tarafından kullanılır.

Hakkında Afinans

Finans

Bunları Da İnceleyebilirsiniz

Katılım Bankası Nedir

Katılım Bankası Nedir

Her türlü banka faaliyetini gerçekleştiren bankalar, kâr veya zarar katılım bankaları ilkeleri ile çalışmaktadır. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir