Anasayfa / Nedir / Sanal Kart Nedir?

Sanal Kart Nedir?

İnternette alışveriş yapmak istiyor ama güvenli hissetmiyorsanız, Sanal Kredi Kartlarını kullanabilirsiniz.

Sanal Kart, kredi kartınıza bağlı olarak kullanılabilecek ve kartın fiziksel olarak bulunmadığı (posta havalesi, telefon siparişi, anahtarlama vb.) Tüm alışverişte kullanılabilen ve Orijinal Kredi Kartı özelliklerini taşıyan bir kredi kartı numarasıdır. Sanal Kart numarası başvuru sırasında hemen mevcuttur ve hemen kullanılabilir durumdadır.

İnternette alışveriş yapmak istediğinizde önce herhangi bir hesaptan Sanal Kartınıza para göndermeniz gerekir. Sanal Kartın sınırı, yüklediğiniz kadar olacaktır. Satın alımınızı Sanal Kartınızla yaptıktan sonra, kalan parayı hesabınıza geri aktarabilirsiniz.

Neden daha güvenli?

Sanal Kartınız güvenlidir, çünkü sıfır sınırlıdır. İnternet üzerinden alışveriş yaptığınızda, limitinizi orijinal kredi kartınızdan Sanal Kartınıza aktarır ve güvenle kullanırsınız. Sanal Kartınıza bir limit aktardığınızda, gerçek kredi kartının kullanılabilir limiti, iletilen limitle azalır, böylece kartınızın üstünden geçme riski yoktur. Sanal Kartınızı kullandıktan sonra, kartınızda herhangi bir limitiniz yoksa, belirlediğiniz süre sonunda otomatik olarak orijinal kredi kartınıza geri aktarılır ve Sanal Kart limitiniz sıfırlanır.

Dilerseniz, Sanal Kartınızdaki kalan limiti bu süreyi beklemeden orijinal kredi kartınıza aktararak kolayca limit sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.

Sanal Kartınızın hesap kesimi ve son tarihleri, Orijinal Kredi Kartınızla aynıdır.

Sanal Kart için yıllık kart ücreti ödemezsiniz.

Sanal Kartınız internet üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerde puan / bonus kazanacak ve aynı zamanda üye işyerlerine de yükleyecektir.

Sanal Kart’taki özel indirimlerden faydalanırsınız.

Hakkında Afinans

Finans

Bunları Da İnceleyebilirsiniz

Katılım Bankası Nedir

Katılım Bankası Nedir

Her türlü banka faaliyetini gerçekleştiren bankalar, kâr veya zarar katılım bankaları ilkeleri ile çalışmaktadır. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir