Anasayfa / Soru Cevap / Şekerbank İnternet Şifremi Nasıl Alırım

Şekerbank İnternet Şifremi Nasıl Alırım

Şekerbank İnternet Bankacılığı, şubelerinde beklemeden bankacılık işlemlerini hızlı yapmak isteyen kişiler için ideal bankacılık sistemidir. Bu sistemi kullanan herkes, tüm bankacılık işlemlerini çevrimiçi olarak gerçekleştirebilir. Şekerbank’tan kredi kartı veya banka kartı olan kişiler internet bankacılığı için şifre alabilirler. Bu şifre ve hesap numaranızla sisteme giriş yapabilirsiniz.

Şekerbank İnternet Şifremi Nasıl Alabilirim?

İnternet şifrenizi size en yakın Şekerbank şubesine giderek, Şekerbank İnternet bankacılığına giderek veya kurumsal başvuru formuna başvurarak alabilirsiniz. İsterseniz şifreyi doğrudan internetten de alabilirsiniz. Şekerbank’ın resmi web sitesine girdiğinizde internet bankacılığı menüsünü görebilirsiniz. İnternet Bankacılığı menüsüne girdiğinizde ucuk Şifre Al ğ butonu yeşil kutuda görünecektir. Bu alana tıkladığınızda kart tipinizi, kart numaranızı, kart şifrenizi ve CVV2 numaranızı girmeniz istenecektir. CVV2 numarası, kartınızın arkasındaki 3 basamaklı sayıdır. Bu bilgileri doldurduğunuzda, sistem birkaç saniye içinde şifrenizi verir.

Şekerbank İnternet Şubesinden Kimler Yararlanabilir?
Şekerbank’ın internet şubesi, bankanın tüm bireysel ve kurumsal müşterileri tarafından kullanılabilir. Şekerbank’tan banka kartı veya kredi kartı olmayan kişilerin bu sistemden şifre almasına izin verilmemektedir. Bu bağlamda, internet şubesine kaydolmak istemeyen bir kişinin önce bankaya başvurarak bir hesap açması gerekir. Şifre işlemlerini tamamladıktan sonra çevrimiçi bankacılık yapabilirsiniz.

Şekerbank İnternet Şubesine gidemem ne yapmalıyım?
Şekerbank internet şubesi, belirli tarayıcılarla uyumlu masaüstü versiyonlarında çalışmaktadır. Bu uygulamalar Internet Explorer 7.0 ve üzeri Mozilla Firefox 3.0’da kolayca çalışacaktır. Ayrıca, Windows 98 ve üstündeki tüm işletim sistemleri Şeker bank İnternet şubesiyle uyumludur. Bu tarayıcı bu sürümlerin daha düşük bir sürümünde ise, internet şubesine giriş yapmak mümkün değildir. Bu durumda, önce tarayıcıyı güncellemeniz gerekir. Ayrıca, Windows 98 altında bir işletim sistemi kullanıyorsanız, önce işletim sistemini değiştirmeniz gerekecektir. Tarayıcınız güncelse ve sisteme giriş yapmakta sorun yaşıyorsanız, ön belleği temizleyerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Hakkında Afinans

Finans

Bunları Da İnceleyebilirsiniz

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir

İçindekiler1 Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?1.1 Kredi Notları Neye Göre Veriliyor?1.2 Peki, Kredi Notu Verilirken Nelere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir