Anasayfa / Haberler / Türkiye Esnaf ve Sanatkarlarından : esnafa kredi talebi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlarından : esnafa kredi talebi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Başkanı Bendevi Palandöken, esnaf ve sanatkarların suyunun 2 milyon kredi vereceğini, “sıfır faiz oranı ve 12 aylık ödemesiz süre, su, piyasadaki nakit sıkıntısı çekenlerin ortadan kaldırılması için kredi alabileceğini söyledi.” koşullar hayatidir. ” Kullanılmış.

Yazılı bir açıklamada Palandöken, kutuların uzun vadeli olması gerektiğini belirtti.

Esnaf ve esnaf, palandökenlerin dikkatini çeken gelişmelere bağlı olarak teknoloji geliştiren Palandöken, bankacıların su ömrünün ekonomik dalgalanmalara karşı mücadelesinin altını çizdiğini vurguladı.

Palandöken, su kredilerinin ömrünü dört gözle bekleyen 2 milyon esnaf ve esnaf sayısının altını çizerek, “sıfır faizli ve 12 aylık lütufla esnafımızın nakit sıkıntısını ortadan kaldırmak için piyasa koşullarının hayati önem taşıyor hayat suyu kredisi. ” değerlendirmede bulundu.

Palandöken, kahve dükkanı, çay ocağı, internet kafe işletmecisi ve emlakçı zanaatkarlarının, can suyu kredisinden de faydalanması gerektiğini belirtti:

Bir çok esnafımızın, birbiri ardına açılan zincir marketler ve alışveriş merkezleriyle baş edemeyen birkaç kalemle ödemeleri gereken çok fazla masraf var. Çok sayıda esnafımız var, nakit sıkıntısı nedeniyle maliyetleri karşılamakta güçlük çekiyorlar ve aynı zamanda büyük sermaye ile mücadele ediyorlar ve yeni teknolojik gelişmelere ayak uydurmaya çalışıyorlar.

Hakkında Afinans

Finans

Bunları Da İnceleyebilirsiniz

Tefeciler Nasıl Çalışır ve Neler Yapar

Tefeciler Nasıl Çalışır ve Neler Yapar

Tefeciler Nasıl Çalışır ve Neler Yapar? 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nun 241. Maddesi; Tefeciliğin tanımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir