Anasayfa / Bankalar / Ziraat bankası maaş avansı nasıl alınır

Ziraat bankası maaş avansı nasıl alınır

Ziraat Bankası Maaş Avansı

Ziraat Bankası, bankanın maaş alan kişilerin maaş hesaplarına vermiş olduğu kredidir. Yani kısaca; Bir işyerinde veya bir devlet kurumunda çalışıyorsanız ve maaşınızı Ziraat Bankası aracılığıyla alıyorsanız, kredi notunuz iyi ise, banka size ek bir limit getirecektir. Tarım bankası maaş avansının nasıl alınacağı hakkında hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Çünkü banka, maaş avansı limitini uygun gördüğü kişilere otomatik olarak uygulamaktadır. Bu maaş avansını almak için herhangi bir başvuru yapmanız gerekmez. Bu durum tamamen bankanın takdirindedir.

Tarım bankası maaş avans limiti artışı
Ziraat Bankasının maaş avansı limitleri genellikle 250/500 TL / 750 TL ve 1000 TL’dir. Müşterinin maaşı, kredi notu ve bankaya sadakati birkaç faktördür. Limit artırma talebi için bankanıza başvurabilirsiniz. Ancak, eğer banka uygun görürse, maaş avansı limitiniz artacaktır. Yukarıda belirtilen kredi notu, aldığınız maaş miktarı ve borçlarınıza bağlılığınız, maaş avansı limitinizi arttırmada önemli faktörlerdir.

Ziraat Bankası’ndan maaş avansı nasıl alınır

Maaş avansı limiti genellikle banka tarafından belirlenir ve uygun müşterilerin maaşlarına uygulanır. Ziraat Bankasından nasıl maaş avansı alacağını merak edenler için diyelim; Aslında, bunun için bir uygulama kanalı yok, her şey otomatik olarak çalışıyor, ancak yine de bir dilekçe ile şubenize başvurabilirsiniz.

Hesabınızda para olmasa bile hesabınızdan para çekebilir, Bankcard’ınızla alışveriş yapabilir, Otomatik Ödeme Talimatlarınızı aksatmadan faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Bankkart ile ATM’lerimizi 7 gün 24 saat kullanabilir, sadece kredi kullandığınız günlerde faiz ödeyebilirsiniz.

Hesabınızın eke eklendiği günler için ayın sonunda (veya üç ay) faiz düşülür ve hesabınıza sıfırlanır.

Hakkında Afinans

Finans

Bunları Da İnceleyebilirsiniz

Banka Borcu Zaman Aşımı Süresi Nedir

Banka Borcu Zaman Aşımı Süresi Nedir

İçindekiler1 Banka Borcu Zaman Aşımı Süresi Nedir ?1.1 Ödenmeyen Borçların İşlem Süreci ve Zaman Aşımı1.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir